Prezenty na dzień babci i dzień dziadka

Post spóźniony, ale zrobiłam to tym razem z premedytacją. Dlaczego? A no dlatego, żeby dziadkowie mieli prawdziwą niespodziankę i nie zobaczyli swoich pięknych prezentów jeszcze zanim je dostaną 😉

W tym roku prezenty w większości zrobione samodzielnie przez naszego dzielnego przedszkolaka! Idea prezentów zrobionych samodzielnie przez dziecko coraz bardziej mi się podoba, bo coraz więcej nasze dziecko potrafi zrobić własnymi rączkami, bez naszej pomocy!

bd

Dla babć przygotowaliśmy piękny naszyjnik z bardzo kreatywnych i popularnych obecnie koralików do prasowania. Zabawa nimi doskonali motorykę małą. O samych koralikach i dobroczynnych skutkach z zabawy nimi wynikających już wkrótce.
Nasz  P ułożył na szablonie serduszka, następnie powędrowały one pod gorące żelazko i wisior gotowy. Dołożyliśmy jeszcze cieniowaną mulinę i pierwszy prezent za nami.

Do naszyjnika przydałaby się równie kolorowa bransoletka. Wyciągnęłam więc zapasy koralików, które pamiętają jeszcze moje dzieciństwo i ponawlekaliśmy na cienką gumeczkę koraliki oraz jedno ozdobne serduszko.

bd10

Dla dziadków w tym roku przygotowaliśmy również ozdobę na szyję, a dokładnie krawat! Tutaj wykorzystaliśmy kawałek ściereczki filcowej i guziki 🙂

bd3

A na ostatnią chwilę dorobiliśmy jeszcze breloczki ( no bo dziadek byłby poszkodowany przecież, gdyby dostał tylko jeden prezent, a babcia dwa 😉 )
Kupiliśmy breloczki ze zwijaną miarką ( w domu dopiero zobaczyłam, że to nawet nie metrówka, a jedynie 30 cm) i jako nasz kreatywny dodatek, przyczepiliśmy kolejny raz, guziki 😉

 

Dziadkowie otrzymując prezenty byli bardzo zadowoleni 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s