Kreatywny sposób na poinformowanie o narodzinach dziecka

Za granicą ten trend jest już rozpowszechniony, do Polski dopiero dociera.

Plakat, który zawiera najważniejsze informacje o naszym dopiero co narodzonym dzieciątku już jakiś czas temu chwycił mnie za serce.

Można go określić jako „unikalne ogłoszenie o narodzinach” ( unique birth announcement). Najczęściej zawiera zdjęcia maluszka, imię, informacje o dacie i godzinie narodzin, wadze i wzroście. Z tymi kilkoma rzeczami najczęściej dzielimy się z najbliższymi i znajomymi. A może zamiast wysyłać tysiące wiadomości lepiej będzie stworzyć taki oryginalny plakat, który później może stanowić przepiękną ozdobę pokoju dziecięcego lub rodzinnej galerii zdjęć?

Poniżej przykładowe „ogłoszenia” znalezione na Pinterest

ogłoszenie o narodzinach

Żałuje, ze nie widziałam tego pomysłu wcześniej, ale i na to znalazłam rozwiązanie. Można zrobić przecież mały fotomontaż. Pobawiłam się pewnego wieczoru i wycinając zdjęcia dzieci z gazety i dopasowując całkowicie przypadkowe imiona i inne informacje, stworzyłam coś takiego. Może i wy dacie się namówić na stworzenie takiej pamiątki dla swoich maluchów?

Reklamy

2 myśli na temat “Kreatywny sposób na poinformowanie o narodzinach dziecka

  1. […] Data i godzina urodzenia, waga, długość,  imię i nazwisko to informacje, które najczęściej pojawiają się na spersonalizowanych prezentach. Myślę, że taki plakat pięknie będzie się prezentował w dziecinnym pokoju, kocyk lub poduszka będą zaś bardzo praktyczne. A jeśli dysponujesz kilkoma niezbędnymi akcesoriami, głową pełną pomysłów i chęciami, to możesz wykonać bardzo pomysłowy plakat, o którym pisałam już tutaj. […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s